Корзина

Корзина пуста

Всего на сумму: 0 грн.
/**/

Revision shadowstrike TAN б/у

Нет в наличии

3200 грн.

Сделать заказ

Ознакомиться с условиями
доставки и оплаты

Нет в наличии

Или заказать через

Окуляри повністю нові але на темній лінзі є не велике пошкодження, яке зовсім не заважає, дивіться фото.

В комплект входить:

- Окуляри в кольорі ТАН з темними лінзами

- Змінні прозорі лінзи

- М`який чохол для птротирання та зберігання окулярів

- Твердий чохол

 

 

Захисні тактичні окуляри Revision Shadowstrike розроблялися для потреб спеціальних армійських підрозділів відповідно до найсуворіших стандартів U.S. Army's Authorized Protective Eyewear List (APEL). У 2019 Revision Shadowstrike були включені в список захисної оптики APEL і рекомендовані для носіння в бойових підрозділах армії США.

Нехай вас не бентежать рубані форми і незграбний дизайн Revision Shadowstrike. Ергономічна облягаюча оправа перешкоджає проникненню піску, пилу і вітру в очі, а також забезпечують максимальне широке поле зору - те, що потрібно для швидкоплинних тактичних операцій! Широкі дужки захищають віскі і перешкоджають периферичної засвітці. Низькопрофільна оправа з тонкими дужками дозволяє використовувати ці окуляри з навушниками, приладами нічного бачення, головними уборами та шоломами будь-якої конфігурації.

В окулярах використовується нова система установки і фіксації лінз, яка дозволяє проводити їх заміну в лічені секунди. Самі лінзи не тільки забезпечують захист очей від фізичного пошкодження по максимальному балістичному стандарту, а також від ультрафіолетового випромінювання UV-A, B і C.

Нова система захисного антизапітнілого напилення Revision OcuMax показала свою ефективність в 10-20 разів вище, ніж у конкурентів. Тести EN 166 (EN 166, Clause 7.3.2), показали стійкість лінз до утворення поту при експозиції 100 секунд при температурі 50 ° C. Середній час у конкурентів - 8 секунд!

 • Легка і міцна конструкція
• Ергономічна облягаюча оправа перешкоджають проникненню піску, пилу і вітру в очі, а також забезпечують максимально широке поле зору - те, що потрібно для швидкоплинних тактичних операцій!
• Повний захист від високошвидкісних осколків і фрагментів відповідно до вимог військових стандартів MIL-PRF-32432A Ballistic fragmentation characteristics Class 1 spectacles (3,81 мм дріб, що летить зі швидкістю 200 метрів в секунду) і цивільного стандарту екіпіровки для промислової безпеки ANSI Z87. 1-2015 clause 6 Impact-Rated і EN 166 clause 7.3.4 Protection
• Всі лінзи забезпечують 100% фільтрацію від ультрафіолетових випромінювань UV-A-B-C спектра
• Стійкі до механічної дії лінзи з полікарбонату з покриттям RevisionOcuMax перешкоджає появі подряпин і запотівання
• Вага: 40 грам

Написать сообщение

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Смотрите также
in usa ESS Protective Case б/у ESS Protective Case б/у

150 грн.

Нет в наличии

in usa ESS ICE Smoke Gray Lens б/у ESS ICE Smoke Gray Lens б/у

50 грн.

Нет в наличии

in usa
ESS ICE Glasses Smoke Gray б/у ESS ICE Glasses Smoke Gray б/у

900 грн.

В наличии

in usa ESS ICE Glasses Smoke Gray б/у ESS ICE Glasses Smoke Gray б/у

600 грн.

Нет в наличии